Велозамок / блокатор ABUS Bordo Lite 6055C/85
Фото 4 |
ABUS Bordo Lite 6055C/85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS Bordo Lite 6055C/85
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABUS Kłódka składana ABUS Lite 6055C - z uchwytem SR - Ultralight Kłódka s | 257 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Lite 6055C + SR | 279 zł |
Abus Abus Bordo Lite 6055C/85 SH Black 85 cm Black 62111 | 279 zł |
Abus Bordo Lite 6055c Sh Padlock Czarny 85 cm | 286 zł |
Abus Abus Bordo Lite 6055C/85 SR Black 85 cm Black 62113 | 296 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Lite 6055C + SH | 323 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →