Велозамок / блокатор ABUS Bordo 6000/90
Фото 6 |
ABUS Bordo 6000/90 |
|
Рівень захисту 10 з 15.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS Bordo 6000/90
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABUS Bordo 6000/90 skadany zamek W/Keyed Alike Ebike rdze blokady akumulat | 662 zł |
Abus Bordo 6000k/90 Bk Sh Folding Lock Czarny 90 cm 62094 | 331 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo XPlus 6000K + SH | 339 zł |
Abus Abus Bordo 6000K/90 SH Twinset Black 90 cm Black 62095 | 763 zł |
Zapięcie rowerowe ABUS Bordo 6000K Folding lock Składane Czarny | Bezpłatn | 350 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →