Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo 6000/90
Zdjęcia 6 |
ABUS Bordo 6000/90 |
|
Poziom ochrony 10 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo 6000/90
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Bordo 6000/90 skadany zamek W/Keyed Alike Ebike rdze blokady akumulat | 660 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo XPlus 6000K + Saddlefix Raincap | 441 zł |
Abus Bordo 6000k/90 Bk Sh Folding Lock Czarny 90 cm 62094 | 332 zł |
Abus Abus Bordo 6000K/90 SH Twinset Black 90 cm Black 62095 | 771 zł |
Abus Bordo Combo Kłódka Rowerowa Czarny 2413 x 762 x 33 cm 729836 72983 | 470 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →