Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/110
Wideo 8Zdjęcia 11 |
ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/110
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Zapięcie składane Bordo Granit XPlus 6500 SH z uchwytem - Zapięcie ro | 490 zł |
Abus holder for SH 6500/110 Bordo plus 78072 | 65 zł |
Abus 6500a/110 Sh Bordo Smartx Folding Lock Czarny 61495 | 1 079 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Granit XPlus 6500 + SH | 680 zł |
Abus Abus Bordo SmartX 6500A/110 RC Black 110 cm Black 61497 | 1 069 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/110:
- Kluczowe podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →