Zamek rowerowy / blokada ABUS City Chain X-Plus 1060/140
Zdjęcia 3 |
ABUS City Chain X-Plus 1060/140 |
|
Ochrona - 15 z 15 w skali ABUS Level System.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS City Chain X-Plus 1060/140
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Granit CityChain X-Plus 1060 | 783 zł |
Łańcuch z zapięciem ABUS GRANIT City Chain X-Plus 1060/140 Moto kolor czar | 940 zł |
ABUS Chain lock 1060 CityChain X-Plus 170cm 28625 | 700 zł |
Abus Granit City X Plus 1060 Chain Lock Czarny 10 x 1400 mm 18896 | 794 zł |
Abus ABUS GRANIT City Chain X-Plus 1060/140 | 799 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS City Chain X-Plus 1060/140:
- Kluczowe podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →