Zamek rowerowy / blokada ABUS Catena 685
Zdjęcia 7 |
ABUS Catena 685 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Catena 685
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Catena 685 Chain Lock Blue 82513 | 117 zł |
Zabezpieczenie rowerowe ABUS łańcuch Catena 685/75 (na klucz) | 110 zł |
ABUS Catena 685/75 Shadow | 115 zł |
Abus Catena 685 Chain Lock Neon Orange 82515 | 148 zł |
ABUS Catena 685/75 Shadow neon | 115 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →