Zamek rowerowy / blokada ABUS Tresor 1360/110
Zdjęcia 5 |
ABUS Tresor 1360/110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Tresor 1360/110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus 1360 Tresor - czarny 110 cm 42934 | 225 zł |
Zapięcie linkowe Abus Steel-O-Flex Tresor 1360 | 200 zł |
Abus Steel Flex Tresor 1360 Cable Lock Czarny 110 cm | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →