Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo 6000/120
Zdjęcia 4 |
ABUS Bordo 6000/120 |
|
Poziom ochrony 10 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo 6000/120
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Unisex Bordo 6000K Sh 62091 Zapięcie Rowerowe Czarny 120 cm | 394 zł |
Abus Składane Zapięcie Bordo 6000 K Z Uchwytem Sh, Zapięcie Rowerowe Z Cyl | 517 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo XPlus 6000K + SH | 480 zł |
Abus Bordo 6000k/120 Bk Sh Folding Lock Czarny 120 cm 62091 | 398 zł |
Abus Abus Bordo 6000K/120 SH Black 120 cm Black 62091 | 430 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →