Zamek rowerowy / blokada ABUS Centuro 860/110
Zdjęcia 3 |
ABUS Centuro 860/110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Centuro 860/110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapięcie linkowe Abus Centuro 860 | 199 zł |
Abus Centuro 860/110 Cable Lock With Quicksnap Rbu Czarny 110 cm | 198 zł |
Zapięcie linkowe Abus Centuro 860 + uchwyt QS RBU | 242 zł |
Abus Centuro 860 Cable Lock Czarny 110 cm | 197 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →