Zamek rowerowy / blokada ABUS uGrip Bordo 5700/1000
Zdjęcia 9 |
ABUS uGrip Bordo 5700/1000 |
|
Poziom ochrony 7 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS uGrip Bordo 5700/1000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapięcie składane Abus uGrip Bordo 5700K + SH | 340 zł |
Abus ABUS Bordo BIG uGrip 5700K/100 RD SH | 337 zł |
Abus Abus uGrip Bordo 5700/100 SH Black 100 cm Black 86743 | 302 zł |
Zapięcie składane Abus uGrip Bordo 5700/100 SH | 300 zł |
Zapięcie rowerowe ABUS uGrip BORDO 5700K/100 SH black | 319 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →