Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/90 (61498)
Wideo 8Zdjęcia 5 |
ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/90 |
|
Kluczowe podświetlenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Składane zapięcie Bordo granit 6500 K z uchwytem SH - zapięcie rowero | 467 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Granit XPlus 6500K + SH | 579 zł |
Abus Bordo Granit Xplus 6500k/90 Bk Sh Folding Lock Czarny 90 cm 61498 | 496 zł |
Abus Abus Bordo Granit XPlus 6500K/90 SH Black 90 cm Black 61498 | 480 zł |
Zapięcie rowerowe składane ABUS BORDO 6500K/90 GRANIT XPlus 90cm | 509 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →