Zamek rowerowy / blokada ABUS Cobra 10/500 (207808)
Zdjęcia 5 |
ABUS Cobra 10/500 bez zamkao dużej długości |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Cobra 10/500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Wire Cobra 10mm x 500 cm 20780 | 135 zł |
Abus Cobra 10 Cable Lock Czarny 5 m 20780 | 123 zł |
Zapięcie linkowe Abus Cobra 10 | 149 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS Cobra 10/500:
- Możliwość założenia dowolnej kłódki lub użycia w połączeniu z U-lockiem
PolecamyPorównaj w tabeli →