Zamek rowerowy / blokada ABUS Cobra 12/120
Zdjęcia 4 |
ABUS Cobra 12/120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Cobra 12/120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus 25719 Linka Antykradzieżowa Czarny 120 cm | 82 zł |
Abus Cobra 12 Cable Lock Czarny 12 cm 25719 | 76 zł |
Abus Wire Cobra 12 mm 1200mm 25719 | 96 zł |
Zapięcie linkowe Abus Cobra 12 | 94 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS Cobra 12/120:
- Możliwość założenia dowolnej kłódki lub użycia w połączeniu z U-lockiem
PolecamyPorównaj w tabeli →