Zamek rowerowy / blokada ABUS 8807K/85
ABUS 8807K/85 |
|
Poziom ochrony 8 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 8807K/85
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapięcie łańcuchowe Abus Steel-O-Chain 8807K | 219 zł |
Abus Abus 8807K/85 Black 85 cm Black 71195 | 216 zł |
Abus 8807k Chain Lock Czarny 85 cm | 198 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →