Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo Lite 6055C/85
Zdjęcia 4 |
ABUS Bordo Lite 6055C/85 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo Lite 6055C/85
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Kłódka składana ABUS Lite 6055C - z uchwytem SR - Ultralight Kłódka s | 257 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Lite 6055C + SR | 279 zł |
Abus Abus Bordo Lite 6055C/85 SH Black 85 cm Black 62111 | 279 zł |
Abus Bordo Lite 6055c Sh Padlock Czarny 85 cm | 286 zł |
Abus Abus Bordo Lite 6055C/85 SR Black 85 cm Black 62113 | 296 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Lite 6055C + SH | 323 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →