Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo 6000A/120 Alarm (825330)
Zdjęcia 5 |
ABUS Bordo 6000A/120 Alarm |
|
Wyposażony w alarm 100 dB, który jest wyzwalany przy próbie włamania do zamka.
Alarm wymaga baterii CR2.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo 6000A/120 Alarm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Krawędź Big Alarm 6000KA/120 BK SH 62090 | 517 zł |
Abus Bordo Big Alarm 6000ka/120 Bk Sh Folding Lock Czarny 120 cm 62090 | 596 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Alarm XPlus 6000KA | 659 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →