Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo 6000A/90 Alarm
Zdjęcia 5 |
ABUS Bordo 6000A/90 Alarm |
|
Wyposażony w alarm 100 dB, który jest wyzwalany przy próbie włamania do zamka.
Alarm wymaga baterii CR2.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo 6000A/90 Alarm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Składany zamek Bordo Alarm 6000 A z uchwytem blokada rowerowa ze stalNasza blokada z alarmem: wysoka ochrona dzięki innowacyjnemu dźwiękowi alarmu, rozpórki o grubości 5 mm ze specjalnie hartowa... więcejnej stali, z cylindrem ABUS Plus przed próbami manipulacji
Z funkcją alarmu jako odstraszacz: Inteligentne wykrywanie pozycji 3D wyczuwa podejrzane wibracje i wyzwala 20-sekundowy ton ostrzegawczy o 100 dB
Atrakcyjne wzornictwo – wyjątkowo miękka, dwuskładnikowa powłoka jest wizualnie przekonująca i niezawodnie chroni przed uszkodzeniem lakieru, na przykład zadrapaniami na rowerze
Niezawodny zamek do wysokiej jakości rowerów i rowerów elektrycznych: Bordo Alarm 6000A/90. długość 90 cm. waga 1420 g. poziom bezpieczeństwa ABUS 10. zawiera wspornik i 2 klucze
Uchwyt zamka SH: mocowanie bez użycia narzędzi za pomocą pasków napinających, zamek można zdjąć z wspornika przez przód Amazon.plZłóż skargę | 564 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Alarm XPlus 6000KA#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 529 zł |
Abus Bordo 6000KA Alarm 90 cm Black 61500Abus Bordo 6000 Alarm 90 cm Black. Extended version of the already extremely secure lock, now with an alarm that deters furth... więcejer thieves with a 100-decibel siren. The alarm has a pre-alarm that gives a beep if the bike is pushed or moved, if the bike subsequently continues to move or the lock is tried to be opened, the alarm goes off. 5 mm strong joints with 2 component silicone coating, on the outside. The silicone protects the bike from scratches and scuffs. Incl. Bag/bracket for mounting on the frame. This model has an ABUS PLUS cylinder for optimal safety. Abuse Level 10 maximum protection. Bikable.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 517 zł |
Abus Bordo Alarm 6000ka/90 Bk Sh Folding Lock Czarny 90 cm 61500Wyposażony w nowoczesny system bębenkowy XPlus, otrzymujesz pierwszy składany zamek alarmowy firmy ABUS z jeszcze lepszą ochr... więcejoną. Cylinder XPlus zapewnia złodziejom jeszcze trudniejsze próby manipulacji, takich jak zbieranie. Dodatkowo głośny alarm o natężeniu do 100 dB zwraca uwagę w przypadku próby kradzieży. Dzięki inteligentnej technologii czujników ruchu blokada rowerowa potrafi nawet odróżnić niewielkie wibracje od uporczywych prób kradzieży. Wykrywanie pozycji 3D zapewnia, że gdy kierownica zostanie krótko potrącona, na przykład piłką nożną, na początku rozlegnie się tylko krótki sygnał dźwiękowy. Silniejszy i trwalszy ruch wyzwala głośny dźwięk alarmu.Dane techniczne:Pozi MotardINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 536 zł |
Abus Abus Bordo Alarm 6000KA/90 SH Black 90 cm Black 61500To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Blokad Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 587 zł |
Abus Bordo Alarm 6000a 90 Bk Sh Folding Lock Czarny 90 cmNiezawodna ochrona przed złodziejami w połączeniu z maksymalną elastycznością: BORDO Alarm 6000ACoś, co sprawi, że złodziejom... więcejroweru przemyślą dwa razy: oprócz ultra bezpiecznych cech mechanicznych, które mogą pochwalić się wszystkimi składanymi zamkami w gamie ABUS BORDO, BORDO Alarm 6000A to pierwszy zamek składany w dowolnym miejscu na świecie, który emituje alarm (przy dużej głośności 100 dB), jeśli wykryje próbę ataku. Czyni to dzięki inteligentnym czujnikom 3D Position Detection, które wykrywają najmniejsze ruchy we wszystkich trzech wymiarach. Technologia czujników zastosowana w BORDO Alarm 6000A pozwala rozróżnić próby wybrania i drobne drgania, które występują, gdy na przykład zamek jest podłączony, lub piłka nożna odbija się w pobliżu, w takich sytuacjach zamek wyda niewielki sygnał ostrzegawczy, ale nie wywoła pełnego alarmu. Sygnały akustyczne dostarczają informacji o poziomie naładowania baterii i stanie aktywności.Tech BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 616 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 517 zł
segmentowy, zamek wbudowany, linka: długość 1200 mm, grubość 5 mm, klasa ochrony: 10/15, alarm
od 412 zł
segmentowy, zamek wbudowany, linka: długość 900 mm, grubość 54 mm, klasa ochrony: 7/10
od 467 zł
segmentowy, zamek wbudowany, linka: długość 900 mm, grubość 5.5 mm, klasa ochrony: 15/15
od 616 zł
segmentowy, zamek wbudowany, linka: długość 1200 mm, grubość 5 mm, klasa ochrony: 10/15
od 397 zł
segmentowy, zamek wbudowany, linka: długość 1200 mm, grubość 5 mm, klasa ochrony: 10/15
od 38 zł
linkowy, zamek wbudowany, linka: długość 1800 mm, grubość 4.5 mm, klasa ochrony: 3/10
od 107 zł
pancerny, zamek wbudowany, linka: długość 1200 mm, grubość 15 mm, klasa ochrony: 5/15
od 48 zł
łańcuchowy, zamek wbudowany, linka: długość 600 mm, grubość 4 mm, klasa ochrony: 3/15
od 170 zł
łańcuchowy, zamek szyfrowy, linka: długość 850 mm, grubość 7 mm, klasa ochrony: 7/15