Zamek rowerowy / blokada ABUS Iven Chain 8210/85 (551529)
Zdjęcia 3 |
ABUS Iven Chain 8210/85 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Iven Chain 8210/85
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Chain Lock 8210 Steel-O-Chain Iven 55152 | 270 zł |
Abus Abus Iven 8210/85 Black 85 cm Black 55152 | 257 zł |
Abus Iven 8210 Chain Lock Czarny 85 cm | 270 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →