Zamek rowerowy / blokada OnGuard Mastiff #8120 (LCK-73-60)
OnGuard Mastiff #8120 |
|
W zestawie 5 kluczy - 4 zwykłe i 1 z podświetleniem LED.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OnGuard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OnGuard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OnGuard Mastiff #8120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OnGuard Zapięcie rowerowe MASTIFF 8120 ŁAŃCUCH 120cm*8mm 5 x Klucze z kode | 210 zł |
Zapięcie Rowerowe Onguard Mastiff 8120 Łańcuch 120Cm*8Mm - 5 X Klucze Z Ko | 212 zł |
Onguard Mastiff 8120 Padlock Czarny 1200 x 8 mm | 131 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady OnGuard Mastiff #8120:
- Poziom ochrony - 70
PolecamyPorównaj w tabeli →