Zamek rowerowy / blokada OnGuard K9 Heavy Duty Combo #8115 (LCK-32-79)
Zdjęcia 5 |
OnGuard K9 Heavy Duty Combo #8115 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OnGuard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OnGuard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OnGuard K9 Heavy Duty Combo #8115
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OnGuard Zapięcie rowerowe Link Plate Lock K9 (ONG-8115) | 159 zł |
Onguard, Zapięcie rowerowe, Link Plate Lock K9 Combo 8115, 88,5 cm | 198 zł |
Zapięcie rowerowe Onguard Link Plate Lock K9 combo składane 8115 88,5cm sz | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →