Zamek rowerowy / blokada OnGuard Mastiff #8020 (LCK-35-02)
OnGuard Mastiff #8020 |
|
W zestawie 5 kluczy - 4 zwykłe i 1 z podświetleniem LED.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OnGuard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OnGuard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OnGuard Mastiff #8020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ONGUARD Mastiff zapięcie łańcuchowe czarne 110 x 10 cm 8020 | 193 zł |
Zapięcie łańcuchowe OnGuard Mastiff 8020 | 255 zł |
Zapięcie Rowerowe Onguard Mastiff 8020 Łańcuch 110Cm*10Mm | 336 zł |
Onguard Mastiff 8020 Chain Lock Czarny 100 cm x 10 mm | 183 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady OnGuard Mastiff #8020:
- Poziom ochrony - 78
PolecamyPorównaj w tabeli →