Zamek rowerowy / blokada ABUS Ivera Chain 7210/85
Zdjęcia 5 |
ABUS Ivera Chain 7210/85 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Ivera Chain 7210/85
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Ivera Chain 7210/85 Diving Blue zapięcie rowerowe z osłoną z tworzywa | 200 zł |
Zapięcie rowerowe ABUS 7210/85 Łańcuch Pomarańczowy | 200 zł |
Zapięcie łańcuchowe Abus Ivera Chain 7210 | 219 zł |
Abus Ivera 7210 Chain lock 85 cm - Grey 87780 | 222 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →