Zamek rowerowy / blokada ABUS 8807K/110
ABUS 8807K/110 |
|
Poziom ochrony 8 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 8807K/110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Zapięcie łańcuchowe Steel-O-Chain 8807K/110 zapięcie rowerowe ze stal | 206 zł |
Abus Abus 8807K/110 Black 110 cm Black 82519 | 220 zł |
Abus 8807k Chain Lock Czarny 110 cm | 231 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →