Велосипед KROSS Trans 1.0 2023 frame M
Фото 11 |
KROSS Trans 1.0 2023 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 1.0 2023 frame M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 1.0 R.M | 1 599 zł |
Rower Kross Trans 1.0 28 R19 M Me 2023 cza-sza poł | 1 699 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 1.0 R.M | 1 699 zł |
Модификації KROSS Trans 1.0 2023 frame M
Ціни на KROSS Trans 1.0 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 1.0 2023 frame L | від 1 299 zł | 3 пропозиції | ||
KROSS Trans 1.0 2023 frame M | від 1 599 zł | 3 пропозиції |