Велосипед KROSS Evado 1.0 Lady 2023 frame M
Фото 20 |
KROSS Evado 1.0 Lady 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Evado 1.0 Lady 2023 frame M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower crossowy damski Kross Evado 1.0 2024 | 1 614 zł |
Rower crossowy Kross EVADO 1.0 rama 17" M koło 28 " biały | 1 379 zł |
Kross Evado 1.0 damski 2023 grafitowy | 1 699 zł |
Kross Evado 1.0 damski biały 2023 | 1 699 zł |
Kross Evado 1.0 Damski 2023 grafitowy / malinowy | 1 699 zł |