Мигалка Garmin Varia RTL515
Відео 21Фото 9 |
Garmin Varia RTL515 |
|
Синхронізується зі смартфоном по Bluetooth, попереджає про наближення авто ззаду.
Визначає автомобілі на відстані до 140 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Varia RTL515
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Varia RTL515 Radar Wsteczny Światło UK/Francja 010-02377-00 | 649 zł |
GARMIN Tylne światło radaru rowerowego GARMIN Varia RTL515 010-02375-00 Cz | 779 zł |
Wsteczny radar rowerowy GARMIN Varia RTL515 | 656 zł |
Radar rowerowy Garmin Varia RTL515 Uniwersalny | 650 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →