Lampka rowerowa tylna Garmin Varia RTL515
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Garmin Varia RTL515 |
|
Zsynchronizowany ze smartfonem przez Bluetooth, ostrzega przed zbliżającym się samochodem od tyłu.
Wykrywa pojazdy w odległości do 140 m.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Varia RTL515
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Varia RTL515 Radar Wsteczny Światło UK/Francja 010-02377-00 | 645 zł |
GARMIN Tylne światło radaru rowerowego GARMIN Varia RTL515 010-02375-00 Cz | 779 zł |
Wsteczny radar rowerowy GARMIN Varia RTL515 | 656 zł |
Garmin Varia RTL 515 | 649 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →