Мигалка Sigma Nugget II Flash (SD15051)
Фото 7 |
Sigma Nugget II Flash |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Nugget II Flash
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Faro Tras Nugget Ii Flash Rojo 15051 | 103 zł |
Sigma SIGMA NUGGET - lampka tył USB | 50 zł |
Sigma lampka tylna nugget ii flash | 54 zł |
Sigma Nugget - Lampka Tył Usb | 58 zł |
Lampa tylna do roweru NUGGET II FLASH Sigma | 47 zł |
Додаткові функції і можливості велоліхтаря Sigma Nugget II Flash:
- Час роботи: 8 годин в режимі моргання, 5 годин в режимі звичайного світіння і 2 години в режимі потужного світіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →