Велосипед KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M
Фото 28 |
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy Kross Trans 1.0 rama 17 cali 28 damski | 1 299 zł |
Kross, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R17 M Da 28', czerwony, 2022, damski | 1 699 zł |
Kross, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R19 M Me 28', szary, 2021, męski | 1 699 zł |
Kellys, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R17 M Da 28', czarny, 2022, unisex | 1 699 zł |
Kross, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R17 M Da S 28', czarny, 2022, damski | 1 699 zł |
Модификації KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M
Ціни на KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L | від 1 357 zł | 4 пропозиції | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M | від 1 299 zł | 10 пропозицій | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame S | від 1 599 zł | 2 пропозиції |