Велосипед Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19
Фото 20 |
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 26 cali damski Grafitowy | Bezpła | 2 300 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 26 cali damski Grafitowy | Bezpła | 1 700 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Grafitowo-różowy | | 1 650 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Grafitowo-różowy | | 1 650 zł |
Модификації Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19
Ціни на Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 17 | від 1 650 zł | 3 пропозиції | ||
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19 | від 1 650 zł | 6 пропозицій | ||
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21 | від 1 700 zł | 3 пропозиції |