Велосипед Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17
Фото 10 | 1 200 zł Купити! Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 M17 28 cali męski Czarny | BezpłatnyMediaexpert.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indiana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indiana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17
Ціни на Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 | від 1 200 zł | 1 пропозиція | ||
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 19 | від 1 300 zł | 3 пропозиції | ||
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 21 | від 1 200 zł | 6 пропозицій |