Велосипед Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Фото 20 |
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indiana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indiana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Czarno-fioletowy | | 1 350 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Srebrno-błękitny | | 1 300 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Brązowy | Bezpłatn | 1 200 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Szaro-zielony | Be | 1 300 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Ціни на Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 15 | від 1 200 zł | 15 пропозицій | ||
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 17 | від 1 200 zł | 20 пропозицій | ||
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 | від 1 150 zł | 22 пропозиції |