Rower Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Zdjęcia 20 |
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Szary | 1 150 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Szary RME21ME5238 | 1 150 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Czarno-zielony | 1 300 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 D19 28 cali damski Biało-różowy | 1 300 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19
Ceny na Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 15 | od 1 200 zł | 15 oferty | ||
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 17 | od 1 100 zł | 32 oferty | ||
Indiana X-Road 1.0 D 2022 frame 19 | od 1 150 zł | 37 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →