Rower Indiana Trekker D 28 2022
Zdjęcia 33 |
Indiana Trekker D 28 2022 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Trekker D 28 2022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy INDIANA Trekker D19 28 cali damski Biało-fioletowy | 840 zł |
Rower miejski INDIANA Trekker 21B 28 cali damski Czarno-niebieski | 900 zł |
Rower miejski INDIANA Trekker 21B 28 cali damski Czarno-niebieski | 900 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →