Zamek rowerowy / blokada ABUS 7200/110 (551383)
ABUS 7200/110 |
|
Poziom ochrony 7 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 7200/110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Ivera Steel-O-Flex Łańcuch Rowerowy z Zamkiem Czarny 110cm 55138 | 184 zł |
Zapięcie linkowe Abus Ivera Steel-O-Flex 7200 + uchwyt RBU | 264 zł |
Abus Ivera Steel O Flex 7200+rbu Niebieski,Czarny 110 cm | 256 zł |
Zapięcie linkowe Abus Ivera Steel-O-Flex 7200 | 221 zł |
Abus Ivera Steel O Flex 7200 Cable Lock Czarny 110 cm | 182 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →