Rower Indiana Storica 130 7B 28 2023
Zdjęcia 20 |
Indiana Storica 130 7B 28 2023 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Storica 130 7B 28 2023
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski INDIANA Storica 130 7B 28 cali męski Czarny | 2 200 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 7B 28 cali męski Czarny 22ME13 | 2 200 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 7B 28 cali męski Brązowy | 2 200 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 7B 28 cali męski Kremowy | 2 200 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →