Rower elektryczny Indiana Pulse D 28 2023
Zdjęcia 30 |
Indiana Pulse D 28 2023 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Pulse D 28 2023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny INDIANA Pulse D18 28 cali Czarny | 4 700 zł |
Rower elektryczny INDIANA Pulse D18 28 cali Czarny MBMBOE828D 01 23 | 4 700 zł |
Rower elektryczny INDIANA Pulse D18 28 cali Tytanowo-szary | 4 900 zł |
Rower elektryczny INDIANA Pulse D18 28 cali Tytanowo-szary MBMBOE828D 27 2 | 4 800 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →