Rower Indiana X-Road 3.0 D 2023 frame 19
Zdjęcia 30 |
Indiana X-Road 3.0 D 2023 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Road 3.0 D 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Srebrny | 1 700 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Czarno-fioletowy R | 1 700 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Czarno-fioletowy | 1 700 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D19 28 cali damski Czarno-fioletowy | 1 700 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →