Rower Romet Panda 1 2022
Zdjęcia 3 |
Romet Panda 1 2022 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Panda 1 2022
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower dla dzieci Romet Panda 1 24" | 1 599 zł |
Rower dziecięcy ROMET PANDA 1 2023 | 1 849 zł |
Rower damski trekkingowy Junior Romet Panda 1 24 S(13') biały/niebieki | 1 849 zł |
Rower dla dzieci Romet Panda 1 | 1 849 zł |
Rower dziecięcy ROMET PANDA 1 2024 | 1 849 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →