Велосипед Romet Boreas 2 2023 frame 54
Фото 7 |
Romet Boreas 2 2023 frame 54 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Boreas 2 2023 frame 54
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
2328G39 - 54 M Rower ROMET Boreas 2 zielono-grafitowy | 7 999 zł |
Rower gravelowy ROMET BOREAS 2 2023 | 6 399 zł |
ROMET BOREAS 2 2023 ZIELONO-GRAFITOWY | 5 999 zł |
ROMET BOREAS 2 GRX 2023 zielono-grafitowy | 5 799 zł |
Модификації Romet Boreas 2 2023 frame 54
Ціни на Romet Boreas 2 2023 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Romet Boreas 2 2023 frame 54 | від 5 799 zł | 4 пропозиції | ||
Romet Boreas 2 2023 frame 56 | від 7 999 zł | 1 пропозиція | ||
Romet Boreas 2 2023 frame 58 | від 6 272 zł | 2 пропозиції |