Rower Romet Boreas 2 2023 frame 54
Zdjęcia 7 |
Romet Boreas 2 2023 frame 54 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Boreas 2 2023 frame 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
2328G39 - 54 M Rower ROMET Boreas 2 zielono-grafitowy | 7 999 zł |
Rower gravelowy ROMET BOREAS 2 2023 | 6 399 zł |
ROMET BOREAS 2 2023 ZIELONO-GRAFITOWY | 5 999 zł |
ROMET BOREAS 2 GRX 2023 zielono-grafitowy | 5 799 zł |
Modyfikacje Romet Boreas 2 2023 frame 54
Ceny na Romet Boreas 2 2023 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Romet Boreas 2 2023 frame 54 | od 5 799 zł | 4 oferty | ||
Romet Boreas 2 2023 frame 56 | od 7 999 zł | 1 oferta | ||
Romet Boreas 2 2023 frame 58 | od 6 272 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →