Rower Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 52
Zdjęcia 7 |
Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 52 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 52
Ceny na Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 52 |
---|---|---|---|---|
Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 52 | od 5 999 zł | 2 oferty | ||
Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 54 | od 6 692 zł | 1 oferta | ||
Romet Boreas 2 Lite 2023 frame 58 | od 6 692 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →