Велосипед Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20
Фото 27 |
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondriest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondriest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower gravel FONDRIEST Raptor 2.0 M20 28 cali męski Czarno-pomarańczowy | | 5 300 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 2.0 M22 28 cali męski Czarno-pomarańczowy | | 5 300 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 2.0 M23 28 cali męski Czarno-pomarańczowy | | 5 300 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 2.0 M24 28 cali męski Czarno-pomarańczowy | | 5 300 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20
Ціни на Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20 | від 5 000 zł | 10 пропозицій | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 22 | від 5 300 zł | 2 пропозиції | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23 | від 5 300 zł | 2 пропозиції | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 24 | від 5 000 zł | 10 пропозицій |