Велосипед Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23
Фото 27 |
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondriest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondriest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23
Ціни на Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 20 | від 5 000 zł | 10 пропозицій | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 22 | від 5 300 zł | 2 пропозиції | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 23 | від 5 300 zł | 2 пропозиції | ||
Fondriest Raptor 2.0 2023 frame 24 | від 5 000 zł | 10 пропозицій |