Rower Romet Orkan 2 D 2022 frame 15
Romet Orkan 2 D 2022 frame 15 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Orkan 2 D 2022 frame 15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
2228346 - 15 S Rower ROMET Orkan 2 D biało-seledynowy | 1 499 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN 2 D 2022 | 1 469 zł |
Romet, Rower crossowy, Orkan 2 D 28', biały, 2022, damski | 1 499 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN 2 D 2022 | 1 469 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →