Rower Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem szary L | 1 999 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART LUX 28', brązowy, 2022, damski | 1 739 zł |
Rower miejski damski Romet Pop Art 28 Lux | 2 029 zł |
Rower miejski Romet Pop Art Lux 28 z koszykiem | 1 999 zł |
Romet, Rower Miejski, POP ART LUX 28', szary, 2022, damski | 1 739 zł |
Rower miejski damski Romet Pop Art 28 Lux | 1 979 zł |
Modyfikacje Romet Pop Art Lux 2022 frame 20
Ceny na Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Romet Pop Art Lux 2022 frame 18 | od 1 633 zł | 11 oferty | ||
Romet Pop Art Lux 2022 frame 20 | od 1 739 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →