Rower Dallas City 26 1spd
Zdjęcia 5 |
Dallas City 26 1spd |
|
Dostępna jest modyfikacja z koszem na kierownicy.
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dallas City 26 1spd
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Dallas City 26" 1spd - miętowy z różem | 669 zł |
Damski Rower Miejski 26 Vanessa +kosz GRATIS | 819 zł |
Dallas Bike Rower Dallas City 26" 1spd - biały | 899 zł |
Rower Miejski Dallas Bike City 26" 1spd | 899 zł |
Rower miejski damski z przerzutkami DALLAS BIKE 26 cali bordowy | 879 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →