Велосипед Dallas City 26 1spd
Фото 5 |
Dallas City 26 1spd |
|
Доступна модифікація з кошиком на кермі.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dallas City 26 1spd
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower Dallas City 26" 1spd - miętowy z różem | 669 zł |
Damski Rower Miejski 26 Vanessa +kosz GRATIS | 819 zł |
Dallas Bike Rower Dallas City 26" 1spd - biały | 899 zł |
Rower Miejski Dallas Bike City 26" 1spd | 899 zł |
DALLAS BIKE, Rower, Retro 26', 1spd, bordowy, damski | 879 zł |
ще 20 пропозицій