Rower KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Zdjęcia 21 |
KROSS Trans 3.0 2023 frame M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy damski Kross Trans 10 KRTRANS1.0 | 2 299 zł |
Rower trekkingowy Kross Trans 3.0 2022 | 2 124 zł |
Kross Kross Trans 3.0 28 M (19") czarny/szary połysk rower 12 | 2 159 zł |
Rower Kross Trans 3.0 M 28” Męski Czarny Szary | 1 809 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.M | 1 729 zł |
Rower Kross Trans 3.0 M 28” Męski Czarny Szary | 2 499 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.M | 2 499 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Ceny na KROSS Trans 3.0 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 2023 frame L | od 1 729 zł | 3 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame M | od 1 729 zł | 8 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame S | od 2 099 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →