Rower Romet Sonata Eco 2022 frame 20
Zdjęcia 3 |
Romet Sonata Eco 2022 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Sonata Eco 2022 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower Miejski, Sonata Eco 28', miętowy, 2022, damski | 1 259 zł |
Rower miejski ROMET SONATA ECO | 2 099 zł |
Romet, Rower Miejski, Sonata Eco 28', brązowy, 2022, damski | 1 259 zł |
Modyfikacje Romet Sonata Eco 2022 frame 20
Ceny na Romet Sonata Eco 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Romet Sonata Eco 2022 frame 18 | od 1 364 zł | 4 oferty | ||
Romet Sonata Eco 2022 frame 20 | od 1 259 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →